­                                                                 medycyna informacyjna­ 

 

O NAS
Nasz zespół łaczy wieloletnie doświadczenie ­w ­­dziedzinie ochrony zdrowia i odnowy biologicznej w oparciu o naturalne terapie z kosmicznymi technologiami. Wsystko po to, aby doświadczyłeś, że przyszłość jest blisko!
Sergej Kolcow – rosyjski naukowiec, pracował w przemyśle kosmicznym, brał udział w projekcie powstawania Rosyjskiego kosmicznego wahadłowca Buran. Ale przede wszystkim dostał uznanie dzięki unikatowemu wynalazku i stworzeniu Korektorów Funkcjonalnego Stanu (płytek Kolcowa) – urządzenie, które całkowicie odpowiada swojej nazwie i jest oparte na innowacyjnych technologiach. Czynnikiem regulującym w urządzeniu występują podłużne fale elektromagnetyczne, które są podstawą życia wszystkich systemów białkowych. To jest „język”, w którym komórki wszystkich żyjących organizmów „rozmawiają” między sobą.
W 2007 roku nastąpiła globalna zmiana rytmów Ziemi, zmiana rytmów kosmicznych i klimatycznych. Od tego momentu zaczęło się zmieniać wszystko: zmiany w działaniu leków aptecznych, metody leczenia nie mają skuteczności, dziwne objawy, pojawiające się w przypadku różnych chorób. Zmieniła się psychologia zachowania, psychologia społeczeństwa Wielu lat było uważano, że materia pierwotna, a teraz stało się jasne, że świadomość jest podstawowa.
Chęć pomocy ludziom ze zdrowiem w trudnych czasach przejściowych, stała przyczyną pojawienia się Korektorów Funkcjonalnego Stanu zdrowia.


Image alt
W ostatnich czasach doszli do wniosku, że wszystkie ciężkie choroby, wszystkie choroby autoimmunologiczne – choroby informacyjne, trzeba szukać przyczynę, a przyczyna choroby może być nie w samym człowieku, a w jego przodkach. I wtedy żeby pomoc, trzeba nauczyć się rozwiązywać problemy rodowe, o których medycyna nie mówi...

Sergey Kolcov­

Dr Ludmiła Frąckowiak Specjalista medycyny informacyjnej z wyższym wykształceniem medycznym – ukończyła studia w Moskwie – lekarz nutricjolog, homeopata – absolwentka Instytutu Energomineraloterapii w Mińsku, – uczennica prof. EMMY GONIKMANN (Profesor onkologii, która opracowała unikatową   metodę uzdrawiania poprzez połączenie medycyny chińskiej i konwencjonalnej. Za opracowanie tej metody otrzymała nagrodę Uniwersytetu Cambridge) jest lekarzem medycyny, nutricjologiem, homeopatą, specjalistą medycyny naturalnej, bioenergoterapeutą. Diagnozuje stan zdrowia całego organizmu za pomocą aparatu Sensitiv, co pozwala ustalić stopień zanieczyszczenia organizmu i zaburzenie funkcji organów a także ocenić stopień rozwoju choroby (wykrywa również pasożyty – lamblie, toksoplazmozę, bakterie, grzyby). Dr Ludmiła pomaga w chorobach przewodu pokarmowego, sercowo-naczyniowych, w stanach przed i pozawałowych, nadciśnieniu i niedociśnieniu, przy złym lub za wysokim cholesterolu, chronicznym zmęczeniu, alergiach, alergiach u dzieci, astmie oskrzelowej, chorobach układu wydalniczego, problemach z prostatą, chorobach narządów płciowych.
Jest bardzo skuteczna przy nerwicach i nerwicach narządowych. Osiąga doskonałe wyniki w leczeniu bezpłodności, odchudzaniu i odmładzaniu organizmu, całkowicie naturalnymi metodami.


Image alt
NUTRICJOLOGIA to nauka o żywieniu, która obejmuje: badanie składników odżywczych w pokarmach, zasady żywienia, prawo oddziaływania żywności i jej wpływ na organizm. Z jednej strony celem nutricjologii jest badanie wpływu zasad żywienia oraz procesu konsumpcji na zdrowie ludzi, w celu znalezienia sposobów łatwego trawienia żywności, przetwarzania, wykorzystania i wydalania organizmu. Z drugiej strony nutricjologia bada motywy wyboru żywności przez człowieka i mechanizm wpływu tego wyboru na jego zdrowie. Pojęcia nutricjologia nie należy mylić z dietetyką. 

Dr Piotr Gutowski – hipnoterapeuta, specjalista hipnozy uzależnień. Stosuję metody Dowżenki, klasycznej i nowoczesnej terapii hipnozą, które są skuteczne w wielu dolegliwości: od problemów dzieci i młodzieży, problemów małżeńskich, korekty stanu psychicznego do rozmaitych uzależnień i w celach duchowego rozwoju. Jest terapeutą z powołania, specjalista medycyny naturalnej/ bioterapia i radiestezja/, wykładowca i trener sukcesu, doradca i szkoleniowiec personelu firm, sportowców.

Olesya Benke

Autorka metody Healing Space, architektka wnętrz. Numerolog karmiczny, konsultantka Recall Healing, Biologiki.

Image alt